T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü Balıkesir Ağız ve Diş Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü Balıkesir Ağız ve Diş Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Radyoloji Sonuçları

Güncelleme Tarihi: 16/12/2019

Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız...

Lütfen Aşağıdaki Açıklamaları Okuyunuz.

Web sitemizde web güvenlik gerekçesiyle film görüntülemde bazı önlemler alınmıştır. Aynı bilgisayarda bir kereye mahsus yapılacak bu işlemlerde adınıza çekilen röntgen filmlerini görüntüleyebilmek için yapmanız gerekenler aşağıda anlatılmıştır. Lütfen Uygulayınız.

1- Yukarıdaki Radyoloji Sonuçları linkine tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Buraya Tc Kimlik Numaranızı ve doğum tarihinizi giriniz. Daha sonra Sorgula butonuna basınız.


1.png

2-Sorgula butonuna bastığınızda daha önce çekilen filmler listelenecektir. Hangisini görüntülemek istiyorsanız o filmin üstüne tıklayınız

2.png

3-Filmin üstüne tıkladıktan sonra web güvenlik önlemleri devreye girecektir. ve aşağıdaki gibi bir ekran karşınıza çıkacaktır. Bu ekranda kırmızı diktörtgen içerisindeki Gelişmiş yazısının üstüne tıklayınız.

3.png

4-Gelişmiş yazısının üstüne tıkladıktan sonra aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız. Bu ekranda yine kırmızı diktörtgen içerisinde kalan 195.175.54.250 sitesine ilerle (güvenli değil) yazısının üstüne tıklayınız. Sonrasında Filmini görüntülenecektir. Geçmiş Olsun.

4.png